Есірткіні теріс пайдаланумен және олардың заңсыз айналымымен күресудің халықаралық күні. » Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия №94» Управления образования г.Алматы
«№94 мектеп-гимназия»
Қабылдау бөлімі:
+7(727) 392-00-55
Есепші бөлімі:
+7(727) 392-00-59
нұсқасы
» » » Есірткіні теріс пайдаланумен және олардың заңсыз айналымымен күресудің халықаралық күні.
шілде
2021

26 маусым-есірткіні теріс пайдаланумен және олардың заңсыз айналымымен күресудің халықаралық күні.
Есірткінің таралуына қарсы күрес немесе кем дегенде олардың айналымын қандай да бір жолмен бақылауға тырысу тарихы 100 жылдан астам уақытты құрайды. Нашақорлық бүкіл әлемдік қоғамдастықтың басты проблемаларының біріне және біздің заманымыздың ең қорқынышты құбылыстарының біріне айналды.
Нашақорлық-бұл жеке адамның немесе отбасының трагедиясы ғана емес. Бұл сондай-ақ демографиялық дағдарыстың, науқас балалардың туылуының, ұлттың жалпы денсаулығының төмендеуінің, сондай-ақ өсудің себептерінің бірі
бүкіл әлемдегі қылмыс деңгейі.
#школагимназия94
#мыпротивнаркотиков